Dni pomiarów na kombinezony na zamówienie

Dni pomiarów kombinezonów motocyklowych na zamówienie

środa, 11. października 2023

Rozpędź jesienne chmury i przygotuj się na następny sezon w świetnym kombinezonie na miarę. Teraz to właściwy moment! Kombinezon szyty na zamówienie, wysokiej jakości, bezpieczny i wygodny, poprawi Twój nastrój. W jesiennej promocji możesz go u nas nabyć z dodatkową zniżką 10%.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ Z 10% RABATEM

Nasze kombinezony na zamówienie cenią sobie czołowi zawodnicy międzynarodowych zawodów motocyklowych, mistrzowie i rekordziści prędkości (WSBK, MotoAmerica, IDM i BSB). Teraz także Ty możesz jeździć w takim kombinezonie. W 4SR nie różnimy kombinezonów dla klientów od tych dla zawodowców.Jesteśmy FAIR!

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każdemu klientowi poświęcamy indywidualną uwagę, od pomiarów ciała po dostarczenie gotowego produktu. Potrafimy uszyć kombinezon nawet dla nietypowych sylwetek. Projekty kombinezonów tworzymy sami, testujemy i dostosowujemy, więc znajdziemy odpowiednie rozwiązanie także dla Ciebie.

Skorzystaj z okacji i wyślij na info@4SR.pl prośbę o formularze. Na ich podstawie dokonasz pomiarów i uzgodnimy personalizację graficzną kombinezonu. Promocja minus 10% trwa od 20. 10. do 30. 11. 2023. Nie czekaj do ostatniej chwili! Wszystkie ustalenia zajmują trochę czasu. Promocja objemuje wszysktie złożone i opłacone zamówienia w powyższym terminie. Masz dodatkowe pytania dzwoń +48 502 444 571.

INDYWIDUALNA GRAFIKA

Korzyścią z produkcji na zamówienie jest także możliwość współpracy z naszym grafikiem w celu stworzenia "swojego" kombinezonu (kolorystyka, własne logo, numery itp.), dzięki czemu będziesz wyglądać wyjątkowo na drodze lub torze. Twój nowy kombinezon może doskonale pasować zarówno do Twojego stylu, jak i kolorystyki Twojego motocykla! Bądź oryginalny i spersonalizuj swój kombinezon!

NAJLEPSZE WRAŻENIA Z JAZDY

Jazda na motocyklu nie ma logicznego wyjaśnienia - to chodzi o doświadczenie i uczucie. Dlatego poświęcamy dużą uwagę programowi 4SR INDIVIDUAL. Staramy się, aby wszyscy nasi klienci czuli się komfortowo podczas jazdy, a ich kombinezony były maksymalnie funkcjonalne i bezpieczne.