Personalizacja odzieży motocyklowej

Jednoczęściowe, sportowe kombinezony oraz kombinezony dwuczęściowe na miarę produkujemy na zamówienie indywidualne. Sami dobrze wiemy jak ważne jest aby kombinezon sportowy dobrze pasował. Dlatego też kombinezony szyte na miarę wytwarzamy na podstawie indywidualnych wymiarów każdego zawodnika. Wszystko to idzie w parze z kolorem i ogólnym wzornictwem, które można wykonać w dowolnej kombinacji kolorów i stylu. W tym logo sponsora, nazwiska i numery. Wszystkie detale można tworzyć w postaci nadruków, skórzanych logo, łatek lub wypalania laserowego.

  • 5 699 PLN z VAT
  • 4 709.92 PLN bez VAT

Opis

Spełnij swoje marzenia i stwórz wymarzony kombinezon! Zamówienia indywidualne obejmują kombinezony jedno i dwuczęściowe oraz skórzane kurkti i spodnie.
Napiszcie na info@4sr.pl a w odpowiedzi otrzymacie graficzne podkłady do uzupełnienia niezbędnych informacji. Na ich podstawie przedstawimy ofertę cenową.
Czekamy na Wasze pomysły!

Każde zamówienie indywidualne (na miarę / własny design) jest złożone bezpośrednio w siedzibie firmy w Republice Czeskiej tj. 4SR s.r.o. Okružní 239, 373 61 Hrdějovice

Podana cena jest orientacyjna i dotyczy kombinezonu dwuczęściowego Evo III Diablo szytego na miarę. Oferty przedstawiane są indywidualnie.


  Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania tutaj.
  Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń lub napisz +48 502 444 571 info@4SR.pl
  Wolisz skontaktować się przez Messenger? Jesteśmy online! 

 

W ramach BSB Superbike Championship zadaliśmy naszym zawodnikom dwa proste pytania.
Dlaczego jeździsz na Mistrzostwach BSB i dlaczego nosisz markę 4SR? Ich odpowiedzi mówią same za siebie.

Pierwszy odpowiedział na nasze pytania zawodnik McAMS Yamaha James Ellison. „Dla mnie superbike BSB są jak elita elit” - powiedział. "Przez lata używałem różne marki kombinezonów, w różnych mistrzostwach. Byłem z 4SR od kilku lat i nie zawsze mogłem zostać z tą marką. Ale zawsze wracam i mogę powiedzieć, że jest to najlepszy ogólnie strój, jaki kiedykolwiek ubierałem w swojej karierze, szczególnie nowy model ze sliderami na ramionach i łokciach. Ma świetne dopasowanie i czuję się bezpiecznie, Superbike to najbardziej niebezpieczne motocykle, a kombinezon 4SR jest jedynym w którym po udaku nie mam bez obrażeń, mogę wstać i iść. Dla mnie 4SR jest numerem 1. ”

Billy McConnell odpowiedział: „Co może być bardziej zabawnego niż jazda na najlepszych torach w Wielkiej Brytanii na motocyklu o mocy 210 koni mechanicznych. Brak kontroli trakcji to masakra. A dlaczego wybrałem 4SR? Ponieważ życie jest zbyt krótkie, aby jeździć w kiepskim kombinezonie. ”

„Jeżdżę BSB, ponieważ uważam, że to najlepsze mistrzostwa. Jeździmy po oszałamiających torach, takich jak Brands Hatch, Cadwell Park, Oulton Park, i do tego motocykle, które uślizgują się w zakrętach czy stają na kole.
W mistrzostwach mamy 20 najlepszych zawodników na świecie, jest to wielkie wyzwanie i bardzo mi się podoba. Mam na sobie kombinezon 4SR, ponieważ bezpieczeństwo jest dla mnie bardzo ważne. Czuję się bezpiecznie na wypadek upadku. Jakość skóry jest bardzo dobra i cieszę się, że mogę być częścią 4SR ”- powiedział James Westmoreland, zawodnik Gearlink Kawasaki.

„Powodem, dla którego kocham wyścigi, jest prędkość, zapał. Zwłaszcza na północno-zachodnim odcinku NW200, gdzie jedziemy 200 mil na godzinę. Nigdzie indziej na świecie nie mogę cieszyć się tym bardziej. Tutaj w BSB lubię tę jazdę na krawędzi, od łokcia do łokcia i ciasną jazdę. Po to wstaję rano i żyję. Ubieram 4SR, ponieważ naprawdę wierzę w cechy tych produktów. Kiklukrotnie w kombinezonie upadłem i bardzo dobrze mnie chronił. Byłem pod szczególnym wrażeniem kolan, które są bardzo dobrze chronione a wspierane przez wyściółkę nadal wygodne. Jestem pewien, że chcę kontynuować współpracę z 4SR, jestem bardzo szczęśliwy ”, powiedział Alastair Seeley, rekordzista zwycięstwa w North West 200.

Inne produkty z kategorii Kombinezony

Racing Ultra Light AR (kangur)

Racing Ultra Light AR (kangur)

na magazynie

  • 5 699 PLN
Racing Blue AR Nowość

Racing Blue AR

na magazynie

  • 4 319 PLN
RR Evo Pearl Blue AR Nowość

RR Evo Pearl Blue AR

na magazynie

  • 3 799 PLN