4SR - For Street Racing

Regulamin

Siedziba firmy:

For Street Racing s.r.o.
Bosilec 106
373 64 Bosilec
IČ: 26114739
DIČ: CZ26114739

adres korespondencyjny, do wymiany lub zwrotu towaru w PL

4SR
ul. Sportowa 31
57-450 Ludwikowice Kłodzkie
tel. 502 444 571


Koszty dostawy

Do każdego zamówienia na kwotę mniejszą niż 300zł doliczone zostaną koszty przesyłki w wysokości 15zł a przy zamówieniach powyżej 300 zł koszty przesyłki pokrywa firma For Street Racing s.r.o. Dodatkowe koszty w wysokości 15 PLN zostaną doliczone przy wyborze formy za pobraniem. Wybierając przedpłatę, płatności Go Pay lub PayPal nie zostaną naliczone koszty dodatkowe.


Termin dostawy

Zamówiony towar jest dostarczany do odbiorcy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Jeżeli towar jest dostępny na magazynie dostarczony będzie 2-3 dni roboczych przy przedpłacie lub 5-6 dni roboczych przy formie pobrania.


Metoda płatności

Cena towaru podana jest w PLN, w tym VAT.
Aby zapłacić za towar, możesz użyć następujących opcji:
- za pobraniem
Przy wysyłce towaru firmą kurierską GLS można użyć gotówki przy odbiorze. Płacisz za towar przy odbiorze od kuriera.
- zwykły przelew bankowy
W potwierdzeniu zamówienia otrzymasz załącznik PDF w którym znajdziesz dane do przelewu.
- PayPal
Płatność za pośrednictwem PayPal jest bezpieczna, prosta i szybka.
- Płatność GoPay
Płatność GoPay za pomocą karty płatniczej lub e-transferu jest bardzo wygodna. Ta płatność jest bezpieczna i szybka.

Okres gwarancji

Udzielamy dwuletniej gwarancji na wszystkie produkty, począwszy od dnia otrzymania towaru. Towary uszkodzone w wyniku niewłaściwego obchodzenia się, ekstremalnych obciążeń mechanicznych lub niewłaściwej konserwacji nie będą przyjmowane do reklamacji.

Wymiana towarów, reklamacje, zwrot towarów

Źle dobrałeś rozmiar? Jeśli robisz zakupy w naszym e-sklepie, zawsze masz pewność, że możesz łatwo wymienić lub zwrócić nieużywane towary w ciągu 14 dni od dnia dostawy.

Wystarczy wysłać towar z powrotem do:

4SR
ul. Sportowa 31
57-450 Ludwikowice Kłodzkie
tel. +48 502 444 571

    Przed wysyłką reklamowanego towaru lub zrotu skontakuj się z nami.
    Towary należy zwrócić nieuszkodzone, w stanie, w jakim je otrzymałeś.
    Do towaru należy dołączyć kopię dokumentu zakupu, prośbę o zwrot z numerem konta lub informację o wymianie

Reklamacje i zwroty podlegają Kodeksowi cywilnemu i Ustawie o ochronie konsumentów. Kupujący jest zobowiązany do niezwłocznego poinformowania Sprzedawcy o wszelkich wadach i niedociągnięciach Sprzedawcy - osobiście, telefonicznie lub pocztą elektroniczną - patrz kontakty. Przy reklamowaniu produktu należy załączyć kopię dokumentu zakupu oraz pismo reklamacyjne wraz z żądaniem klienta. Po otrzymaniu reklamacji Sprzedawca ocenia, czy produkt nie nosi śladów złego użytkowania produtku lub uszkodzeń mechanicznych i przyjmuje lub odrzuca reklamację zgodnie z ustalonymi faktami. Jeżeli konsument odstąpi od umowy, wszystkie środki, w tym koszty dostawy, zostaną mu zwrócone w taki sam sposób, jak otrzymany od niego bez zbędnej zwłoki.

W przypadku powstania sporu konsumenckiego między firmą For Street Racing s.r.o. a konsumentem na podstawie umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług, którego nie można rozwiązać za obopólną zgodą, konsument może wnieść pozasądowe rozstrzygnięcie takiego sporu do wyznaczonego pozasądowego podmiotu rozstrzygającego spory konsumenckie.

Czeska Inspekcja Handlowa
Centralny Inspektorat - Jednostka ADR
Štěpánská 15
120 00 Praga 2

Biuro Arbiter Finansowy
Legerova 1581/69
110 00 Praga 1
Tel .: +420 257 042 070 - zapytania telefoniczne są przetwarzane każdego dnia roboczego od 9.00 do 11.00.
E-mail: arbitr@finarbitr.cz
Identyfikator skrzynki danych: qr9ab9x

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe klientów są chronione przed ujawnieniem i wszelkim niewłaściwym wykorzystaniem i są wykorzystywane wyłącznie do wysyłania zamówionej przesyłki oraz do komunikacji z klientem.

Zasady przetwarzania danych osobowych

Przepisy końcowe

Dostawca zastrzega sobie prawo do zmiany dostawcy usług kurierskich i innych parametrów usługi eshop. Dostawca zastrzega sobie prawo do ograniczenia, czasowego lub stałego uniemożliwienia świadczenia usługi eshop. Do stosunków nieuregulowanych tymi warunkami mają zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy prawne Republiki Czeskiej.