Typowane na prezenty!

12.11.2013

Typowane na prezenty!

Już niedługo znowu zawitają Święta Bożego Narodzenia i 4SR ma dla Was typy na prezenty dla Waszej rodziny czy bliskich znajomych!

Jako pierwszy z  nich wybraliśmy jedną z najbardziej ulubionych kurtek, nowość na rok 2013.

 

Ta chuligańska kurtka uszyta jest najlepszej jakości skóry, która wytrzyma wiele sezonów.
Wyposażona jest w markowe ochraniacze, system wentylacji i ma doskonały krój.

Można ją również używać na co dzień. Występuje w dwóch opcjach kolorystycznych: retro i czarna.

 

 

Kurtkę tą można spiąć na przykład ze spodniami Monster lub kevlarowymi jeans’ami Sport Classic, które są naszym kolejnym typem.

 

 

 

Kevlarowe spodnie Sport Classic wytworzone są w nowej oprawie ale nadal wyposażone w markowe ochraniacze Betac, które zamocowane są w opatentowanym systemie mocowania ochraniaczy. Dzieki temu systemowi ochraniacze przylegają do kolana przy zachowaniu luźnej nogawki. Ten system nie może być użyty przez jakiegokolwiek innego producenta!

 

Jeżeli szukacie wysokiej jakości, bezpieczne i wygodne rękawice motocyklowe w dobrej cenie nie musicie już szukać dalej. Takimi są właśnie Sport Cup Black.

 

 

Idealnym i uniwersalnym prezentem dla każdego motocyklisty będzie wkładany ochraniacz kręgosłupa. Wystarczy tylko znać rozmiar kurtki, w której ma być umieszczony. Ochraniacz 4SR można umieścić we wszystkich modelach kurtek i kombinezonów od roku 2009.

 

 

 

Ochraniaczem klatki piersiowej uszczęśliwicie wszystkich sportowych motocyklistów, którzy posiadają kombinezony 4SR z kolekcji Evo lub sportowe kurtki.

 

Do użytku codziennego polecamy bluzę z kapturem Syndicate lub Brand, która wytworzona jest z bardzo przyjemnego materiału. Nowa kolekcja bluz 2014 będzie dostępna już w przyszłym tygodniu!

 

Nie zapominamy również o płci pięknej! Dla naszych pań – motocyklistek polecamy perłowo białą kurtkę Angel Wings White. Kurtka dla każdego anioła s diabełkiem w ciele! Wypalane laserem napisy oraz motyw anielskich skrzydeł z tyłu kurtki dopełnia całości!

 

 

 

Swojego aniołka oczywiście musicie wyposażyć również w czapeczkę 4SR Chick!

 

 

 

 

Jeżeli przy okazji świąt chcielibyście pomyśleć również o innych możecie wspomóc chore dzieci. Dochód ze sprzedaży kalendarza Stuntriding 2014 przekazany będzie na fundacje pomocy dzieciom ze schorzeniami onkologicznymi.

 

Wasze zamówienia zrealizujemy do 5 dni roboczych i dołączymy do nich brelok do kluczy. Przy zamówieniach powyżej 800 zł koszt przesyłki gratis!

Świąteczne prezenty możecie wymienić do 31.01.2014.

Nasze typy będą doskonałym prezentem pod świąteczne choinki!

 
 

Nowości

13.04.2018 - Na dzisiejszym rynku odzieży motocyklowej jest tyle kombinezonów, że trudno się w nich orientować i je porównać. Niekiedy o złym wyborze można się... więcej »

26.03.2018 - Identycznie jak pierwsza generacja kurtki, model Rebel III również należy do naszej klasycznej kolekcji. więcej »

30.01.2018 - Dla wszystkich fanów marki 4SR i miłośników motocykli przygotowaliśmy nową kolekcję koszulek. więcej »

Więcej nowości