CO POD CHOINKĘ?

CO POD CHOINKĘ?

czwartek, 9. listopada 2023

Oto jest znowu. Czy też myślałeś, że to pytanie zostało już na zawsze rozwiązane?

Właściwie tak może być. SuperSanta jest gotowy, a sklep internetowy 4SR jest w pełnej gotowości. W tym roku nie zostawimy Cię samego. Spójrz na przykład na nową kolekcję tekstylną z serii 2024, doskonale dopasowane i maksymalnie bezpieczne jeansy z kevlaru, kurtki z certyfikatem bezpieczeństwa AAA, kombinezony, w których jeżdżą zawodnicy mistrzostw świata Superbike, bony podarunkowe i wiele innych. Na każdej stronie znajdziesz wskazówki dotyczące idealnych prezentów świątecznych. 

NIE PASUJE? NIE MA PROBLEMU!

SuperSanta to dobry facet, więc wymieni za Ciebie źle dobrane rozmiary i nieodpowiednie prezenty do 15 stycznia 2024 roku. Nie musisz się martwić o standardową 14-dniową politykę zwrotów.

 

LOTERIA Z NAGRODAMI!

Każdy, kto od 10 listopada do 21 grudnia 2023 roku dokona zakupów w naszym sklepie internetowym za kwotę powyżej 200 zł, zostanie automatycznie przyłączony do loterii o wspaniałe nagrody: skórzaną kurtkę dowolnego wyboru, bluzę z kapturem i czapkę lub bon podarunkowy. Losowanie odbędzie się w piątek 22 grudnia 2023 roku. Każda osoba może wziąć udział w loterii wielokrotnie. Loteria dotyczy tylko zakupów w sklepie internetowym.