Kevlarové mikiny na motorku - nová kolekce

Bluzy Motocyklowe Kevlar 4SR

poniedziałek, 15. stycznia 2024

Szukasz kevlarowej bluzy, która łączy styl i bezpieczeństwo podczas jazdy motocyklem? W takim razie dobrze trafiłeś! Wystarczy wybrać spośród nowych wzorów kevlarowych bluz 4SR z kolekcji 2024.

Każdy motocyklista wie, że bezpieczeństwo powinno być zawsze na pierwszym miejscu, ale to nie znaczy, że musisz poświęcić komfort i styl. Bluzy z Kevlaru rewolucjonizują bezpieczeństwo w odzieży motocyklowej dzięki odporności Kevlar® Dupont na wysokie temperatury, które wynikają ze ścierania. Tkanina, z której są wykonane, zawiera do 60% Kevlaru, który przy tej samej wadze jest do pięciu razy bardziej wytrzymały na rozciąganie niż stal. Jednocześnie te bluzy motocyklowe są doskonale oddychające i lekkie. Mówiąc wprost - oczywisty wybór na wiosnę!

Bluzę kevlarową można uzupełnić na przykład jeansami 4SR Kevlar. Na mieście lub w pracy nie będziesz musiał zastanawiać się, gdzie się przebrać ze skórzanej kurtki motocyklowej i gdzie ją odłożyć po jeździe.

Bluza kevlarowa nie jest wyposażona w ochraniacze. Dlatego zaleca się wypełnienie jej min. ochraniaczem kręgosłupa Racing Ultra Light Level 2.