Typowane na prezent

12.11.2012

4SR - pod choinkę

Za niecałe dwa miesiące święta. Z tej okacji 4SR typuje produkty, które pasowały będą jako prezenty dla bliskiej osoby.

W kategorii kurtek wybraliśmy nowość na rok 2013, kurtkę Rebel II, która będzie doskonałym podarunkiem pod choinkę. Wyposażona w markowe ochraniacze, posiadająca system wentylacji a przy tym świetnie skrojona w miejskim design'ie z pewnością zadowoli każdego zapalonego motocyklistę. Kurtka Rebel II występuje w dwóch kolorach -  Midnight Black i Brown. Kurtkę można stosować na motocykl jak i do codziennego użytku.

Kolejnym typem jest kurtka Racing Maniac Red, która powstała we współpracy z Matějem Smrž. Jest to najbardzej sportowa kurtka w naszej kolekcji inspirowana konstrukcją kombinezonów motocyklowych. Kurtkę tą można spiąć na przykład ze spodniami Monster lub kevlarowymi jeans'ami  Street Denim Blue, które są naszym kolejnym typem.

 

Kevlarowe spodnie Street Denim posiadają markowe ochraniacze Betac, które zamocowane są w naszym opatentowanym systemie mocowania. Dzięki dodatkowej nogawce ochraniacz stale przylega do kolana a nogawka pozostaje luźna. Tego systemu nie może stosować żadny inny producent. 

 

Komplet można dopełnić rękawicami  SR001, które charakteryzują się sportową konstrujkcją, ochraniaczami kostek i ergonomicznym kształtem. Alternatywą dla powyższym rękawic będą typowo miejskie perforowane rękawice Monster.

 

 

 

Idealnym a zarazem uniwersalnym prezentem dla każdego motocyklisty jest władany ochraniacz kręgosłupa. Wystarczy znać rozmiar kurtki, do której ma być włożony. Ochraniacz ten pasuje do wszystkich kurtek i kombinezonów od roku 2009. Jeżeli nie jesteście pewni czy ochraniacz będzie pasował do kurtki śmiało dzwońcie lub piszcie a postaramy się pomóc.

 

 

Nie zapominamy również o płci pięknej! Naszym typem na prezent jest perłowa kurtka Angel Wings. Kurtka dla każdego aniołka z diałbem w ciele! Wypalane laserem motywy anielskich skrzydeł na tyle kurtki pobudzają wyobraźnię!

 

Swojego aniołka oczywiście musicie wyposażyć w perforowane rękawice  Monster Lady, które będą pasować na najmniejszą rękę!

 

 

 

        

Przy zamówieniach powyżej 300 zł dostaniecie od nas również czapkę Portimao a powyżej 800 zł przesyłkę GRATIS!

 

 
 

Nowości

27.12.2019 - więcej »

17.12.2019 - Ostatnie zamówienia na świąteczne prezenty przyjmujemy do: więcej »

12.12.2019 - Funkcjonalne odzież Six-Pack może być używana jako podstawowa warstwa nie tylko do sportów motorowych, ale także do każdego sportu o dużej... więcej »

Więcej nowości