Kombinezony 4SR - gramy FAIR!

13.04.2018

4SR - FAIR PLAY

Na dzisiejszym rynku odzieży motocyklowej jest tyle kombinezonów, że trudno się w nich orientować i je porównać. Niekiedy o złym wyborze można się przekonać dopiero po pierwszej jeździe czy pierwszym upadku.

 


 

 

 

 

Przed takimi sytuacjami chcemy Was ustrzec. My nie robimy różnicy pomiędzy seryjną produkcją a kombinezonami używanymi przez zawodników. Przy produkcji w obu przypadkach używamy tych samych technologii, krojów, materiałów i ochraniaczy.

Gramy „fair” dlatego nie produkujemy gorszych, okrojonych modeli kombinezonów jak jest to standardem dla wielu marek.

4SR ma tylko jedyny modelowy rząd jednoczęściowych i dwuczęściowych kombinezonów nad którymi sukcesywnie pracujemy już 10 lat! Ten krój oparty jest na wielu doświadczeniach również związanych z upadkami od profesjonalnych zawodników w MotoGP, WSBK lub BSB oraz części z Was, codziennych motocyklistów.


 


 

W zeszłym roku na naszych kombinezonach umieściliśmy slidery z tworzywa sztucznego na ramionach i kolanach. Pracowaliśmy nad nimi prawie 2 lata i od samego początku kładliśmy nacisk na maksymalną funkcjonalność i ergonomię tego elementu.

Na ten rok również przygotowaliśmy dla Was nowość. Przy mocnym pochyle w zakręcie możecie już opierać się łokciem. Slidery łokciowe Elbwo down TECH występują w wariantach kolorystycznych: czerwony, fluo czarwony, fluo żółty i zielony. Możecie je zamówić do swojego indywidualnego kombinezonu, który uszyjemy na miarę. Slidery łokciowe będą występować również w naszej ofercie jedno lub dwuczęściowych kombinezonów w standardowych rozmiarach.

 

Jedną z najważniejszych rzeczy w jakości kombinezonów są ochraniacze. Twarde, plastikowe ochraniacze uzupełnione miękką warstwą są już dawno „passe” Nie spełniają nowych certyfikacji a używane były w latach dziewięćdziesiątych. Kombinezony 4SR są wyposażone w 18 ergonomicznie umieszczonych ochraniaczy i chodzi tu o największą ilość ochraniaczy w seryjnie produkowanym kombinezonie w ogóle. W przypadku kombinezonów wybór padł na visco elastyczne ochraniacze od firmy Betac, które obecne normy EN 1621-1:2012 spełniają przy dodatkowych testach w zwiększonych temperaturach T+, na co my, motocykliści w letnich miesiącach zwracamy uwagę.

 

Przy zakupie jednoczęściowego kombinezonu 4SR na torze założycie go w kilka minut. W cenie otrzymacie nie tylko slidery i standardowe ochraniacze ale także ochraniacz klatki piersiowej, ochraniacz kręgosłupa, ochraniacze bioder i kości ogonowej, wszystkie od niemieckiej marki Sas-Tec. Niejednokrotnie na torze w gorące dni chcielibyśmy ugasić pragnienie i uzupełnić płyny. Dlatego też nasze jednoczęściowe kombinezony są wyposażone w pusty garb, do którego można zamieścić camelbag. 

 

 

Alfą i omegą dla każdego motocyklisty superbike jest elastyczność kombinezonu. Na kombinezonach For Street Racing znajdziecie bezszwowy kevlarowy strecz, który jest użyty naprawdę w wielu miejscach. Strecz bez szwów w rozkroku i pod pachą umożliwia motocykliście zajęcie pochylonej pozycji na motocyklu bez jakichkolwiek problemów a jego dzięki jego elastyczności i wygodzie znajdziecie go również na manszetach rękawów.
 

Na jednoczęściowych kombinezonach 4SR znajdziecie mały detal na wewnętrznej stronie głównego zamka kurtki. Do czego służy?
Jeśli i Wy mieliście problem w boxie z rozpiętym kombinezonem, który przy poruszaniu się po prostu Wam spada, to już wiecie do czego służy nasz mały patent. Na tej wysokości zepniecie kombinezon i zostanie na miejscu. Sprytne, co powiecie?


 

 

 

 

 

 

 

 

O tym, że wykonujemy swoją pracę uczciwie świadczy i to, że możemy pochwalić się współpracą ze światowymi zawodnikami jak Jakub Smrž, Matěj Smrž, James Ellison lub James Westmoreland.

Już szósty sezon ubieramy jednego z najbardziej uzdolnionych zawodników wyścigów ulicznych Williama Dunlopa. Współpracę z nami znowu potwierdził i Alastair Seeley, rekordzista w ilości zwycięstw wyścigu North West 200.

.

  
   

>> Kupujcie Online lub u naszych przedstawicieli 4SR <<

 
 

Nowości

18.03.2019 - Do szerokiego grona zawodników 4SR For Street Racing w tym roku dołącza dwukrotny mistrza świata w 125cc i 250cc oraz były zawodnik MotoGP, Hiszpan... więcej »

27.02.2019 - Szanowni klienci, fani, przyjaciele, więcej »

28.12.2018 - więcej »

Więcej nowości