4SR For Street Racing logo web2

O nas

Jesteśmy czeską firmą, produkującą stylową i funkcjonalną odzieżą motocyklową najwyższej jakości. Sami jesteśmy aktywnymi motocyklistami oraz zawodnikami, stąd wszechstronny design, materiały, rozwój i testowanie pod naszą osobistą kontrolą. Prowadzą nas nasze osobiste doświadczenia.

Make Your Track Days Better
Rok założenia 2007

4SR


Kim jesteśmy


Ing. Václav Jiruš (właściciel marki 4SR)

„W wieku trzynastu lat mój tato zawiózł mnie do sześciocylindrowego CBX1100. Moc, ryk silnika i prędkość! Od tego momentu wiedziałem, że to był mój cel w życiu. Złapałem bakcyla.  Potem pojawiła się Honda NSR125. Ale po czternastu dniach utknąłem w drzewo.Jestem klasycznym postrewolucyjnym dzieciakiem, który chciał spełnić swoje marzenie. Poszedłem więc do biura, żeby posprzątać biura. Na stacji benzynowej, myłem okna od 7:00 do 7:00 i powoli oszczędziłem na moją pierwszą maszynę. Wreszcie Suzuki RF600R w kolorach Ferrari Testarossa, czerwony, piękny. Przywiozłem go uszkodzonego z Niemiec i naprawiałem ponad pół roku.  Potem nawet przez jakiś czas ściągałem motocykle z zagranicy, to było kwestia nocy i weekendów, ale przynajmniej nie obciążałem finansowo moich rodziców.
 

 


Już na studiach zdałem sobie sprawę, że nie chcę spędzać całego wolnego czasu na serwisie w garażu, więc zastanawiałem się, co mogę zrobić.Kiedy trochę spojrzałem na możliwości, znalazłem ciekawą rzecz. W Niemczech odzież motocyklowa była znacznie łatwiejsza do znalezienia niż tutaj. Dla nas wszystko było drogie, a oferta nie była zbyt duża. Więc zacząłem robić interesy w tej dziedzinie. Marka nie była moja, próbowałem przebić się przez nieznaną markę ze wschodu. Początki były trudne, właściwie wszyscy w sklepach śmiali się ze mnie. Z czasem jednak sprzedaż się zaczęła dzięki sklepowi internetowemu. W tym czasie jako pierwszy szczegółowo opisałem produkt na stronie, jego funkcje i funkcjonalność. Ale chciałem wymyślić coś nowego, stworzyć własne ubrania. Strategia biznesowa marki, z którą pracowałem, była inna, ale chcieli ją jak najlepiej wykorzystać i miałem ją sprzedać. Nie podobało mi się, chciałem porozmawiać o rozwoju, funkcjonalności produktu i zastosowanych materiałach.


Marzyłem o własnej marce, dlatego stworzyłem For Street Racing. Nigdy bym nie pomyślał, że zawodnicy WSBK lub BSB będą używać moich kombinezonów i że ludzie na całym świecie będą nosić moje produkty! Dosłownie wejście na rynek z własną skórą było trudne. Wszystko musi być opracowane w najdrobniejszych szczegółach; sukces może być tym, co rozumiem i co sprawia mi przyjemność. To długa podróż i trzeba cieszyć się każdym krokiem. ”
 

WŁASNE DOŚWIADCZENIE


 

„Każdy, kto czuje motocykle i lubi sport motocyklowy, tęskni za wyścigami. Oczywiście jest to droga zabawa ale tak mi się poszczęściło, że z czasem, gdy już na to miałem zapłaciłem za wstęp na Hungaroring. Bez doświadczenia, bez powodu. Poszedłem na tor i obudziłem się - zaraz po tym, jak naprawdę poważnie upadłem. Tym razem złożyliśmy motocykl i ukończyłem weekend wyścigowy na ósmym miejscu, co mnie kopnęło i całkowicie  pochłonęło. Miałem niezliczone upadki podczas jazdy, co pomogło mi w rozwoju kombinezonu. W 2009 roku złamałem obie kostki na tym samym torze, rok później rozwaliłem zupełnie nowe BMW S 1000RR podczas słowackiego wyścigu i złamałem kość udową. To dla mnie zakończyło wyścig. Próbowałem, co to jest wygrać, jak szybko to jest, ale także jak boli i co trzeba poświęcić. Do dziś podziwiam wszystkich facetów, którzy jeżdżą, a tym bardziej na profesjonalnym poziomie. ”

 

ROZWÓJ


Informacje zwrotne od profesjonalnych kierowców to nasza najcenniejsza wiedza. Ci zawodnicy są na granicy, do której nikt z nas nie może nawet podejść. Na tym świecie nie ma miejsca na kompromis. Dlatego ściśle współpracujemy z kierowcami BSB, WSBK i ERZ w zakresie rozwoju i wykorzystujemy całą zdobytą wiedzę do produkcji. 4SR ma tylko jedną linię jednoczęściowego i dwuczęściowego kombinezonu, nad którym pracujemy od 10 lat! Chociaż nasze kombinezony wyglądają względnie tak samo, każda nowa seria jest nieco innowacyjna.

4SR

4SR

GRAMY FAIR


Nie podobał nam się fakt, że prestiżowi zawodnicy używają topowych produktów, których zwykły uliczny motocyklista kupić nie może.  Postanowiliśmy nie rozróżniać produkcji seryjnej od kombinezonów wyścigowych kierowców fabrycznych. Używamy identycznych procesów technologicznych, szwów, materiałów i ochraniaczy. Gramy uczciwie, więc nie produkujemy podstawowych, okrojonych, modelowych linii kombinezonów, jak to ma miejsce w przypadku wielu marek.

4SR

DESIGN


Stylizacja odzieży 4SR jest ściśle związana z kulturąwyścigów motocyklowych i jazdy ulicznej. Ale wiemy, ile razy indywidualność każdego zawodnika jest ważna. Dlatego jesteśmy w stanie spełnić życzenia każdego klienta i stworzyć design według własnego projektu.
W przypadku trudności z pracą nad projektem, możesz opisać swój pomysł tylko werbalnie, a my przygotujemy projekt graficzny.

Wszystkie szczegóły i logo mogą być tworzone w formie nadruków, skórzanych logo, łatek lub wypalania laserowego.Przy zamówieniu indywidualnym odzieży motocyklowej można dostosować nie tylko kolor skóry, ale także jej końcową obróbkę powierzchni, która ma miejsce w garbarni.

Zewnętrzne ochraniacze z tworzywa na ramionach, które są częścią wyposażenia kombinezonów sportowych i kurtek, można zmieniać zgodnie z aktualnie oferowanymi kolorami na indywidualne zamówienie. Obecnie oferujemy 9 z nich.
 

ODZIEŻ MOTOCYKLOWA SZYTA NA MIARĘ


Spełnij swoje marzenie i ciesz się kombinezonem wyścigowym, doskonale dopasowaną skórzaną kurtką lub dopasowanymi spodniami. Idealny krój idzie w parze z kolorem i ogólnym wzornictwem, które można wykonać w dowolnej kombinacji kolorów i stylu. W tym logo sponsora, nazwiska i numery. A może chcesz mieć replikę swojego ulubionego zawodnika?

Kreatywność nie ma granic! Skontaktuj się z nami przez e-mail info@4sr.pl

4SR Ducati suit m2m
Alastair Seeley Ducati NW200 4SR leathers
emilygrana_16-1567077953123
dsc_0256_0
4SR Dean Ellison coaching custom leathers
zep.gori@gmail.com
Dave Hoenig / Flat Trak Fotos
Vaclav Duska Jr.
Karel Hanika 4SR kombinéza jednodílná EWC BMW 2