Kamizelka z poduszką powietrzną Tech-Air Race

System poduszek powietrznych Tech-Air® Race, który jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi kombinezonami i kurtkami 4SR z etykietą 4SR AR Airbag Ready®.

Rozmiar

na magazynie

 • 4 600 PLN z VAT
 • 3 801.65 PLN bez VAT

Dzięki naszemu doświadczeniu na torze wyścigowym możesz polegać na tym, że system TECH-AIR® Race działa tak, jak powinien w naszych kombinezonach i kurtkach, ponieważ używają go wszyscy nasi fabryczni zawodnicy.

Tech-Air® Race

Kamizelka Alpinestars Tech-Air® Race Airbag Vest zapewnia pełną ochronę 360° górnej części ciała motocyklisty - zarówno na torze wyścigowym, gdzie poduszki powietrzne są obowiązkowe, jak i w normalnym ruchu ulicznym. Jeśli system wykryje kolizję, aktywuje ochronną poduszkę powietrzną, aby zapewnić maksymalną ochronę całych pleców, ramion i klatki piersiowej rowerzysty. System Tech-Air® jest kompatybilny z odzieżą oznaczoną jako Tech-Air® lub 4SR Airbag Ready®.

System Tech-Air® Race wykrywa założenie kamizelki i sam aktywuje czujniki. Jeśli nie masz na sobie kamizelki, system jest nieaktywny. System działa tylko podczas prawdziwego zderzenia. System poduszek powietrznych jest kontrolowany przez jednostkę elektroniczną, która jest wbudowana w sztywny, lekki, ergonomicznie ukształtowany polimerowy ochraniacz pleców i jest w pełni zoptymalizowany do użytku na torach wyścigowych. Jednostka sterująca współpracuje z 4 czujnikami - 3 akcelerometrami i 1 żyroskopem. Czujniki te znajdują się na ramionach i plecach. System ochrony motocyklisty jest aktywowany w 3 fazach - 1) wykrywanie możliwego upadku, 2) wykrywanie upadku przez wszystkie czujniki, 3) aktywacja poduszki powietrznej. Czas napełniania poduszki powietrznej wynosi 45 milisekund.

Jednostka ACU została zatwierdzona zgodnie z normą ECE R10 04. Zapewnia to integralność elektromagnetyczną i stabilność urządzenia. Jednostka sterująca i inne komponenty są w pełni wodoodporne i certyfikowane do użytku w temperaturach od -10 °C do +50 °C. Ponieważ jednostka sterująca i czujniki elektroniczne są wbudowane bezpośrednio w kamizelkę, system poduszek powietrznych może być używany z dowolną kompatybilną odzieżą Tech-Air® lub 4SR Airbag Ready®.

System Tech-Air® Race jest samodzielnym urządzeniem, więc nie trzeba go parować ani podłączać do motocykla. Ułatwia to kierowcy obsługę i zapewnia swobodę ruchów. Po podłączeniu do komputera można przełączyć ustawienia wersji Race na wersję Street. System poduszek powietrznych jest odpowiedni dla wszystkich stylów jazdy z wyjątkiem motocrossu, gdzie ekstremalne uderzenia i ruchy są bardziej powszechne i mogą spontanicznie uruchomić system.

System Tech-Air® Race został zaprojektowany tak, aby był lekki, trwały i wygodny nawet podczas długodystansowych przejażdżek. Zawodnikom nie przeszkadzają żadne kable, linki ani niewygodna konstrukcja, jak w przypadku innych kamizelek. Główna konstrukcja kamizelki to Lycra, siatka 2D i Cordura. Wewnętrzna część składa się z perforowanej lycry, siatki 3D i miękkiej, wygodnej podszewki. Wewnętrzna siatka jest wyjmowana. Regulowany pas biodrowy służy do precyzyjnego zamocowania kamizelki w optymalnym miejscu.

Użyj załączonej tabeli, aby wybrać odpowiedni rozmiar systemu poduszek powietrznych Tech-Air® Race. Kamizelka może być używana z dowolną kompatybilną odzieżą Tech-Air® lub 4SR Airbag Ready®.

Opis techniczny:

 •     Zaawansowane pokrycie poduszką powietrzną pleców, ramion, klatki piersiowej i żeber
 •     Zapewnia pełną ochronę górnej części ciała
 •     Może być używany pod odzieżą 4SR z etykietą AR Airbag Ready®
 •     Brak fizycznego połączenia z motocyklem - wyzwalana elektronicznie przez czujniki
 •     Możliwość przełączenia na system Tech-Air® Street
 •     po przełączeniu na Tech-Air® Street reaguje nawet przy zerowej prędkości (zderzenie z nieruchomym motocyklem)
 •     Samodzielny system bez konieczności podłączania dodatkowych czujników zewnętrznych
 •     wewnętrzna część wykonana z perforowanej lycry, siatki 3D i miękkiej podszewki
 •     główna powłoka z lycry, siatki 2D i Cordury
 •     Wyjmowana siatka wewnętrzna
 •     ergonomiczny kształt dla lepszej kompatybilności z kombinezonami wyścigowymi
 •     wewnętrzne kanały wentylacyjne dla dodatkowego przepływu powietrza
 •     ergonomicznie ukształtowany ochraniacz kręgosłupa
 •     nadaje się do wszystkich warunków pogodowych
 •     żywotność baterii: do 25 godzin
 •     pełne naładowanie: ok. 6 godzin
 •     temperatura pracy: od -10 °C do +50 °C
 •     zintegrowany, certyfikowany akumulator litowo-jonowy, homologowany zgodnie z ECE R10 04 (gwarantuje integralność elektromagnetyczną i stabilność urządzenia)
 •     wypełniony argonem, certyfikat CE zgodnie z ISO 14451 (może być aktywowany tylko na polecenie jednostki elektronicznej, certyfikacja gwarantuje również bezpieczną obsługę, instalację i transport)
 •     certyfikowany zgodnie z kategorią II europejskiego rozporządzenia 686/89/EWG przy użyciu europejskiej normy EN1621-4: 2013 - gwarantuje ochronę przed uderzeniem od 45 milisekund do 5 sekund po pełnym napełnieniu systemu


Certyfikat:

Tech-Air® jest certyfikowany zgodnie z kategorią CE II? 686/89/EWG, EN1621-4: 2013 - ochrona przed uderzeniami. Jednostka sterująca poduszki powietrznej (ACU) jest zatwierdzona przez ECE R10 04 w celu zapewnienia stabilności elektromagnetycznej i integralności jednostki. Projekt i produkcja Tech-Air są certyfikowane zgodnie z normą pirotechniczną CE2007/23/EC, która potwierdza, że poduszka powietrzna została zaprojektowana zgodnie ze wszystkimi wytycznymi pirotechnicznymi i bezpieczeństwa i może być transportowana samochodem, łodzią, pociągiem i samolotem. Wkłady argonowe są certyfikowane zgodnie z normą ISO 14451, co gwarantuje, że będą działać tylko po podłączeniu do jednostki elektronicznej. Norma ta potwierdza również, że naboje mogą być bezpiecznie obsługiwane, instalowane i transportowane.

  Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania tutaj.

  Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń lub napisz +48 502 444 571 info@4SR.pl
  Wolisz skontaktować się przez Messenger? Jesteśmy online!

 • Jeżeli towar jest dostępny na magazynie powinien dotrzeć do odbiorcy do 2-3 dni roboczych po zaksięgowaniu kwoty na koncie lub do 5-6 dni roboczych przy formie pobrania 
 • W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia będziemy o zaistniałej sytuacji informować
 • Towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS
 • Do każdego zamówienia na kwotę mniejszą niż 300 PLN doliczone zostaną koszty przesyłki w wysokości 15 PLN a przy zamówieniach powyżej 300 PLN koszty przesyłki pokrywa firma For Street Racing s.r.o. Dodatkowe koszty w wysokości 15 PLN zostaną doliczone przy wyborze formy za pobraniem. Wybierając przedpłatę, płatności Go Pay lub PayPal nie zostaną naliczone koszty dodatkowe.

Inne produkty z kategorii Ochraniacze

Racing Ultra Light Level 2

Racing Ultra Light Level 2

na magazynie

 • 499 PLN
Ochraniacz klatki piersiowej

Ochraniacz klatki piersiowej

na magazynie

 • 169 PLN