4SR jeansy motocyklowe

Istnieje wielu producentów motocyklowych spodni jeans. Większość używa materiału Denim wzmocnionym na eksponowanych miejscach tkaniną kevlarową. Niektóre jeansy motocyklowe są wyposażone w ochraniacze kolanowe różnych jakości umieszczone swobodnie w nogawce. Problem wynika z tego, że ochraniacz, który nie opina kolana odsłoni je przy upadku. 4SR znalazło odpowiednie rozwiązanie...

 

 

Jeansy motocyklowe 4SR są inne i dzięki temu jedyne w swoim rodzaju. Posiadają wszytą wewnątrz nogawki opatentowaną dodatkową, elastyczną nogawkę, która pewnie utrzymuje ochraniacz na kolanie przy zachowaniu komfortu. Dodatkowo w kieszeń wkomponowany jest markowy ochraniacz Safe Tech, który używany jest również w kombinezonach dla zawodników. Ochraniacz ten ponadto ma możliwość regulowania na wysokość dzięki zastosowaniu taśmy rzepowej. Natomiast dzięki elastycznym kieszeniom na ochraniacze jeansy motocyklowe 4SR posiadają szerokie nogawki przy zachowaniu bezpieczeństwa, czyli pozostawieniu go na kolanie. System ten nie jest stosowany przez innych producentów.

 

 

Nasze jeansy motocyklowe oczywiście posiadają obszycia tkaniną kevlarową a dodatkowe pamięciowe ochraniacze bioder Viscofoam zwiększają bezpieczeństwo. Jeansy motocyklowe 4SR spełniają najwięcej kryteriów bezpieczeństwa do użytkowania na motocyklu. Dzięki temu są jedyne w swojej kategorii.

 

 
 
 

Nowości

30.01.2018 - Dla wszystkich fanów marki 4SR i miłośników motocykli przygotowaliśmy nową kolekcję koszulek. więcej »

29.01.2018 - W zimie też możesz być motocyklistą z 4SR! więcej »

22.12.2017 - więcej »

Więcej nowości