Dlaczego 4SR

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy funkcjonalność produtku, nie cenę czy desing.

W 4SR wytwarzamy przedewszystkim odzież motocyklową funkcjonalną i bezpieczną. W naszym asortymencie nie znajdziecie tylko wystrzałowego desing’u. Każdy detal ma swoje uzasadnienie.

 

Rozwój i doświadczenie oparte na zawodach sportowych.

Gdzie najlepiej wypróbować w realnych warunkach nowe ochraniacze czy nowy krój kombinezonu motocyklowego?
Oczywiście na zawodowych torach. Dalatego właśnie współpracujemy z doświadczonymi zawodnikami sportowymi.
Naszym głównym zawodnikiem testowym jest Matěj Smrž, który może się pochwalić 17-sto letnim doświadczeniem torowym.

 

 

Współpraca z czołowymi producentami ochraniaczy.

Odzież motoyklowa 4SR musi z rezerwą spełniać najwyższe standardy w obrębie bezpieczeństwa. Dlatego używamy tylko wysokiej jakości ochraniaczy od czołowych producentów.
Zawsze dbamy o jakość ochrony motocyklisty, katórej dostarczają właśnie ochraniacze.
Dlatego nie zajmujemy się produkją własnych ochraniaczy tylko używamy tych najlepszych z danego segmentu.


Kombinezon motocyklowy chroni motocyklistę, nie certyfikat, do którego uzyskania stawiane są niskie wymogi.

Klient, który chce wysokiej jakości odzież motocyklową musi być świadomy tego, że o jego bezpieczeństwie decyduje konkretny produkt a nie certyfiakcja. Certyfikacja CE EN 1621-1 ma niski standard. Odzież motocyklowa 4SR przewyższa w znaczym stopniu limity objęte tą normą. Z tego właśnie powodu używane są również w zawodach mistrzostw świata.Zgodne produkty dla zwykłego motocyklisty i dla zawodowego sportowca.

Jest zupełnie obojętne, czy jesteś ulicznym motocyklistą czy zawodnikiem mistrzostw świata. Dla nas w 4SR jesteście jednakowo ważni. Odzież motocyklowa 4SR dostępna dla klientów jest wytworzona z tego samego materiału, użyliśmy w niej tej samej technologii szycia oraz jest wyposażona w identyczne ochraniacze jak dla naszych zawodników.


Dlaczego tylu zawodników sportowych współpracuje z 4SR a nie z innymi markami?

Tylko wykfalifikowany i solidny producent może spełnić wysokie wymagania światowych zawodów.
Wysoka jakość i funkcjonalność odzieży motocyklowej jest tutaj na pierwszym miejscu. Zawodnicy sportów motocyklowych narażają swoje zdrowie i życie podczas każdych wyścigów, dlatego ufają tylko tym najlepszym.
Wynikiem właściwej decyzji jest długoterminowa współpraca na wiele sezonów.Dlaczego 4SR nie używa twardych, metalowych, zewnętrzych ochraniaczy?

Moglibyśmy w naszych produktach zastosować wiele takich ochraniaczy.
Wszyskie, które są użyte w produktach 4SR muszą być poddane szczegółowym testom. Ponieważ metalowe, zewnątrzen ochraniacze nie przeszły testów, nie mogą być stosowane w naszych produktach.
 

Dlaczego nasze produkty nie są wytworzone ze skóry kangurzej?

Potrafimy uszyć kombinezon motocyklowy z takiej skóry, która jest lżejsza od stosowanej przez nas, ale nasze doświadczenia przy upadkach w zawodach WSBK, IDM, Moto GP jednoznacznie pokazują, że kangurza skóra nie jest najbezpieczniejszym materiałem do produkcji kombinezonów. Ważniejsze od wagi skóry jest jej wytrzymałość i odporność na ścieranie i dlatego nasze kombinezony motocyklowe są tak odporne.

 
 

Nowości

04.09.2017 - Jednoczęściowy kombinezon w kombinacji kolorów niebieski - biały - czerwony znowu w naszej ofercie! Tym razem jako replica tegorocznego kombinezonu... więcej »

04.09.2017 - Czy należysz do tych, którzy muszą widzieć coś "na żywo" przed zakupem? Na etykiecie wybranych produktów znajdziesz krótkie filmy, które pomogą Ci... więcej »

01.08.2017 - Podobnie jak customowe motocykle Bobber, które wywodzą się z prostoty i oryginalności, tak kurtka motocyklowa 4SR Bobber Cafe na pewno Was... więcej »

Więcej nowości