4SR - jednoczęściowy kombinezon motocyklowy Racing Replica Le Mans

Powiązane produktyRacing Replica Le Mans

4SR - jednoczęściowy kombinezon motocyklowy Racing Replica Le Mans 4SR - jednoczęściowy kombinezon motocyklowy Racing Replica Le Mans 4SR - jednoczęściowy kombinezon motocyklowy Racing Replica Le Mans
 
4SR - jednoczęściowy kombinezon motocyklowy Racing Replica Le Mans 4SR - jednoczęściowy kombinezon motocyklowy Racing Replica Le Mans 4SR - jednoczęściowy kombinezon motocyklowy Racing Replica Le Mans
 
 
 
  
 
 
2999 PLN
 
 

Kolejna ulepszona wersja kombinezonu z wykorzystaniem najnowszych trendów w wyścigach stworzona we współpracy z Jamesem Ellisonem - top zawodnikiem Bristish Superbikes. Razem stworzyliśmy dla Was najlepszy kombinezon dla motocyklistów superbike!

RACING REPLICA Le Mans to LIMITOWANA EDYCJA wzorowana na kombinezonie Lukáša Peška, zawodnika fabrycznego team'u BMW Penz13, EWC Endurance World Championship.

Kombinezon Racing Replica założycie na tor w kilka minut. Ten jednoczęściowy kombinezon motocyklowy 4SR posiada w standardowym wyposażeniu slidery, ochraniacze barków, łokci i kolan od włoskiego producenta Betac. Dodatkowo jego cena zawiera ochraniacz klatki piersiowej, ochraniacz kręgosłupa oraz ochraniacze bioder. Wszystkie te ochraniacze pochodzą od renomowanego, niemieckiego producenta Sas-Tec®. Z tak wyposażonym kombinezonem będziecie mogli pochylać swoje motocykle jak robią to Wasi idole.

Nasze kombinezony motocyklowe używane są przez zawodników mistrzostw British Superbike, które są jednym z najniebezpieczniejszych wyścigów motocyklowych. Dlatego, że w tych zawodach nasze kombiezony są narażone na częste upadki dbamy o to, aby wysokiej jakości ochraniacze były dobrze w nich umieszczone. Kombinezony motocyklowe 4SR posiadają ogólnie 22 ergonomicznie umieszczone ochraniacze. Jest to najwyższy wynik w kombinezonach seryjnie produkowanych.

Kombinezon Racing Replica jest wyposażony w poniższe ochraniacze:

 1. ochraniacz kręgosłupa Sas-Tec
 2. ochraniacz klatki piersiowej Sas-Tec
 3. biodrowe ochraniacze Viscofoam
 4. biodrowy ochraniacz Sas-Tec
 5. ochraniacz kości ogonowej Viscofoam
 6. ochraniacz kości ogonowej Sas-Tec
 7. piszczelowy ochraniacz Betac       
 8. ochraniacze kolanowe Betac
 9. ochranicze łokci Betac
 10. ochraniacze ramion Betac
 11. ochraniacze bicepsu Viscofoam
 12. ochraniacze kości łokciowej Viscofoam
 13. ochraniacze obojczyka Viscofoam

Sportowy kombinezon motocyklowy Racing Replica Le Mans:

 • 1,2 mm gruba skóra bydlęca / niebieska, perłowa biała, refleksyjna czerowna
 • ulepszony krój 2016
 • refleksyjne loga na przedramionach i w tylnej części kombinezonu
 • stylowe zamki 4SR
 • podszywka 3D
 • użycie podwójnych, a w miejscach eksponowanych potrójnych szwów
 • Schoeller Keprotec® dla maksymalnego komfortu ruchu i bezpieczeństwa
 • nowe skórzane, elastyczne panele na łopatkach
 • sportowy garb aerodynamiczny
 • kompletna perforacja przedniej części kombinezonu motocyklowego oraz lakalna perforacja na przedramionach i bokach
 • refleksyjne logo na kołnierzyku
 • manszety rękawów z nowego streczu kevlarowego
 • komfortowy kołnierzyk
 • kombinezon motocyklowy zawiera slidery

Informacje o  tym, że nasze kombinezony funkcjonują znajdziecie tutaj.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania tutaj.
Potrzebujesz pomocy? Dzwoń +48 502 444 571

 

 

Na bezpieczeństwie naszych ubrań motocyklowych możecie polegać. Wszystkie kombinezony motocyklowe wywodzą się z doświadczenia zdobytego na zawodowych torach, gdzie wystawione są na maksymalne obciążenia przy częstych upadkach. Jakub Smrz jednoczęściowy Replica Racing Red testował już za Was.

Rozległy elastyczny panel kombinezonu zapewni niezbędną możliwość pochylania się. Jednoczęściowy kombinezon motocyklowy wyposażony jest również sportowym, aerodynamicznym garbem.

Kombinezon motocyklowy jest już wyposażony w ochraniacz klatki piersiowej, sportowym ochraniaczem kręgosłupa oraz ochraniaczami bioder i kości ogonowej. Wszystkie wymienione pochodzą od renomowanego, niemieckiego producenta Sas-Tec®.

Nowy wygląd i wykończenie kołnierzyka wywodzące się z sportowych kombinezonów motocyklowych używanych w światowcy wyścigach. Jest na tyle wygodny, że nie będzie Was uwierał.

Kombinezony motocyklowe Racing Replica wyposażone są w certyfikowane, markowe ochraniacze Betac® na ramionach, łokciach i kolanach. Wszystkie ochraniacze przewyższają normę EN 1621-1. W części bioder i szkieletu użyliśmy pamięciowych ochraniaczy Viscofoam®.

Wysoką miarą komfortu i brak ewentualnych otarć są wykończenia neoprenowe.

Ochronny system DSP (Double Shoulder Protection) - podwójna ochrona ramion. Polega ona na podwojonym kryciu miejsc, gdzie najczęściej dochodzi do uszkodzenia ubrania motocyklowego, a co za tym idzie kontuzji zawodnika.

Przy pochylonej sylwetce na sportowym motocyklu niezbędnym jest rozciągliwy rozkrok. Dlatego w kombinezonach motocyklowych Racing Replica znajdziecie tam elastyczny oraz bezszwowy materiał strecz.

W kombinezonach użyto najwyższej jakości technologii szycia oraz użytych szwów. Precyzyjne opracowanie zastosowania podwójnych i potrójnych szwów wpływa na maksymalne bezpieczeństwo.

Pełna perforacja przedniej części kombinezonu oraz lokalna na bokach i pod pachami zapewnia komfort podczas jazdy w gorące dni.

4SR
 • skórzaną odzież motocyklową należy przemywać letnią namydloną wodą za pomocą miękkiej szmatki / gąbki
 • zanieczyszczenia najlepiej usunąć zaraz po powrocie z wyjazdu
 • mokre ubranie motocyklowe należy suszyć rozłożone w przewiewnym miejscu z daleka od źródeł ciepła lub naświetlenia słonecznego
 • na suchą skórę należy nanieść warstwę balsamu odkładając na chwilę do wsiąknięcia
 • nadmiar balsamu należy usunąć
 • Przy składaniu zamówienia należy dokonać wyboru sposobu płatności
 • Towar wysyłamy za pobraniem (pieniądze odbiera kurier), przy wpłacie PayPal lub przy standardowym przelewie na konto firmy
 • Jeżeli towar jest dostępny na magazynie powinien dotrzeć do odbiorcy do 6 dni roboczych przy formie pobrania lub do 3 dni roboczych po zaksięgowaniu kwoty na koncie
 • W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia będziemy o zaistniałej sytuacji informować
 • Towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS
 • Koszt przesyłki przy zamówieniu powyżej 500 zł ponosi firma For Street Racing. Przy zamówieniach do kwoty 500 zł koszt przesyłki to 15 zł przy przedpłacie na konto lub PayPal oraz 30 zł przy formie pobrania