Video: James Ellison BSB

12.10.2017

4SR - Video James Ellison BSB

W ramach brytyjskiego czempionatu superbike BSB zapytaliśmy naszych zawodników o dwie proste rzeczy.

Dlaczego jeździsz właśnie w British SuperBike i dlaczego używasz odzieży motocyklowej 4SR? Ich odpiwiedzi mówią wszystko za siebie.

Jako pierwszy na nasze pytania odpowiedział zawodnik McAMS Yamaha James Ellison. "Dla mnie superbike BSB są jak elita elit" powiedział. " Przez lata używałem różne marki kombinezonów w różnych mistrzostwach. W 4SR jeżdżę już od kilku lat i nie zawsze mogłem używać tej marki ale zawsze wracam i mogę powiedzieć, że jest to najlepszy kombinezon, który używałem w swojej karierze. Szczególnie nowy model ze sliderami z tworzywa na ramionach i łokciach doskonały krój i czuję się w nim bezpiecznie. Superbike są najniebezpieczniejszymi motocyklami i kombinezon od 4SR jest jedynym, w którym po upadku nie powoduje urazów a mogę po prostu wstać i odjechać dalej.
Dla mnie 4SR to NUMER 1"

Na te same pytania odpowiedzieli nam Jakub Smrž, Billy McConnell, James Westmoreland i Alastair Seeley.

 

 

 

 
 

Nowości

23.11.2018 - Jak co roku możecie swoim bliskim sprawić prezent od 4SR. My dodamy Wam jeden prezent więcej! więcej »

23.11.2018 - Do Świąt Bożego Narodzenia pozostaje jeszcze kilka tygodni ale świąteczny sklep internetowy 4SR wystartuje już dzisiaj! Do wspaniałych prezentów,... więcej »

05.11.2018 - Tak jak sugeruje nazwa "Young Gun", ta sportowa, tekstylna kurtka jest przeznaczona dla wszystkich młodych zawodników. więcej »

Więcej nowości