Kombinezon ze sliderami łokciowymi

11.06.2018

4SR - kombinezon ze sliderami łokciowymi

Na ten rok przygotowaliśmy dla Was nowość - przy pochyle możecie już podpierać się łokciem. Slidery Elbow down TECH dostępne są w naszej ofercie!

W ofercie 4SR znajdzecie jednoczęściową i dwuczęściową replikę kombinezonu zawodnika Bristish Superbike James Ellison w czarno-żółtej kombinacji z szarym nadrukiem w maskującym wzorze moro. Swojej repliki doczekał się również kolejny zawodnik BSB Jakub Smrž. Kombiezon w czarno-czerwonej kombinacji z szarym nadrukiem moro jest dostępny w wariancie dwuczęściowym.

Kombinezony z naszej oferty są wyposażone jednakowymi ochraniaczami, wytworone z tego samego materiału, uszyte w tej samej technologii jak zawodowe kombinezony 4SR profesjonalnych zawodników. To jest fair!

Jeżeli Wasze slidery na łokcie się zużyją możecie je dokupić i wymienić. Dostępne są w kilku wariantach kolorów.

 

>> Kup online lub u przedstawicieli 4SR <<

 
 

Nowości

05.09.2018 - Skórzana torba Cognac jest wytworzona z woskowanej Pull-up skóry w błyszczącym brązowym kolorze. więcej »

09.07.2018 - Koledzy, przyjaciele. Podczas sobotniego, tragicznego wypadku na irlandzkim wyścigu Skerries 100, obrażeniom uległ nasz wieloletni kolega, William... więcej »

11.06.2018 - W sportowych rękawicach Stingray Black została użyta skóra Stingray do ochrony dłoni. Jest ona bardzo odporna na otarcia i stabilna w wysokich... więcej »

Więcej nowości