Damskie jeansy na motocykl

09.10.2017

4SR - damskie kevlarowe jeansy na motocykl Cool Black Lady

Jeansy motocyklowe od 4SR For Street Racing są wytworzone z czarnego 14-sto uncjowego denimu, które dzięki dodanemu elastanowi są nieograniczające ruchy i bardzo wygodne. Na wysokości kolan i na tyłku są obszyte oryginalnym włóknem DuPont™ Kevlar®.

Jeansy 4SR są jedynymi kevlarowymi jeansami na rynku, które posiadają ochraniacze na właściwym miejscu i spełniają najwyższe normy certyfikacji. Dlatego też system mocowania ochraniaczy został przez nas opatentowany.

Jak funkcjonuje patent 4SR? Spodnie posiadają wewnątrz nogawki drugą elastyczną nogawkę, która trzyma ochraniacz na kolanie i piszczelu i jest niezależna od wierzchniego materiału jeans. Także ochraniacz stale jest na swoim miejscu jak na przykład w kombinezonie, a przy tym możecie korzystać z komfortu kevlarowych jeansów. Co więcej ochraniacz możecie przesunąć w górę lub dół dopasowując go do swojego kolana.


  

 

Czarne, damskie jeansy Cool Lady Black znajdziecie w naszym sklepie internetowym lub u naszych przedstawicieli.

 
 
 

Nowości

18.03.2019 - Do szerokiego grona zawodników 4SR For Street Racing w tym roku dołącza dwukrotny mistrza świata w 125cc i 250cc oraz były zawodnik MotoGP, Hiszpan... więcej »

27.02.2019 - Szanowni klienci, fani, przyjaciele, więcej »

28.12.2018 - więcej »

Więcej nowości