Damskie jeansy na motocykl

09.10.2017

4SR - damskie kevlarowe jeansy na motocykl Cool Black Lady

Jeansy motocyklowe od 4SR For Street Racing są wytworzone z czarnego 14-sto uncjowego denimu, które dzięki dodanemu elastanowi są nieograniczające ruchy i bardzo wygodne. Na wysokości kolan i na tyłku są obszyte oryginalnym włóknem DuPont™ Kevlar®.

Jeansy 4SR są jedynymi kevlarowymi jeansami na rynku, które posiadają ochraniacze na właściwym miejscu i spełniają najwyższe normy certyfikacji. Dlatego też system mocowania ochraniaczy został przez nas opatentowany.

Jak funkcjonuje patent 4SR? Spodnie posiadają wewnątrz nogawki drugą elastyczną nogawkę, która trzyma ochraniacz na kolanie i piszczelu i jest niezależna od wierzchniego materiału jeans. Także ochraniacz stale jest na swoim miejscu jak na przykład w kombinezonie, a przy tym możecie korzystać z komfortu kevlarowych jeansów. Co więcej ochraniacz możecie przesunąć w górę lub dół dopasowując go do swojego kolana.


  

 

Czarne, damskie jeansy Cool Lady Black znajdziecie w naszym sklepie internetowym lub u naszych przedstawicieli.

 
 
 

Nowości

23.11.2018 - Jak co roku możecie swoim bliskim sprawić prezent od 4SR. My dodamy Wam jeden prezent więcej! więcej »

23.11.2018 - Do Świąt Bożego Narodzenia pozostaje jeszcze kilka tygodni ale świąteczny sklep internetowy 4SR wystartuje już dzisiaj! Do wspaniałych prezentów,... więcej »

05.11.2018 - Tak jak sugeruje nazwa "Young Gun", ta sportowa, tekstylna kurtka jest przeznaczona dla wszystkich młodych zawodników. więcej »

Więcej nowości