Damskie jeansy na motocykl

09.10.2017

4SR - damskie kevlarowe jeansy na motocykl Cool Black Lady

Jeansy motocyklowe od 4SR For Street Racing są wytworzone z czarnego 14-sto uncjowego denimu, które dzięki dodanemu elastanowi są nieograniczające ruchy i bardzo wygodne. Na wysokości kolan i na tyłku są obszyte oryginalnym włóknem DuPont™ Kevlar®.

Jeansy 4SR są jedynymi kevlarowymi jeansami na rynku, które posiadają ochraniacze na właściwym miejscu i spełniają najwyższe normy certyfikacji. Dlatego też system mocowania ochraniaczy został przez nas opatentowany.

Jak funkcjonuje patent 4SR? Spodnie posiadają wewnątrz nogawki drugą elastyczną nogawkę, która trzyma ochraniacz na kolanie i piszczelu i jest niezależna od wierzchniego materiału jeans. Także ochraniacz stale jest na swoim miejscu jak na przykład w kombinezonie, a przy tym możecie korzystać z komfortu kevlarowych jeansów. Co więcej ochraniacz możecie przesunąć w górę lub dół dopasowując go do swojego kolana.


  

 

Czarne, damskie jeansy Cool Lady Black znajdziecie w naszym sklepie internetowym lub u naszych przedstawicieli.

 
 
 

Nowości

05.09.2018 - Skórzana torba Cognac jest wytworzona z woskowanej Pull-up skóry w błyszczącym brązowym kolorze. więcej »

09.07.2018 - Koledzy, przyjaciele. Podczas sobotniego, tragicznego wypadku na irlandzkim wyścigu Skerries 100, obrażeniom uległ nasz wieloletni kolega, William... więcej »

11.06.2018 - W sportowych rękawicach Stingray Black została użyta skóra Stingray do ochrony dłoni. Jest ona bardzo odporna na otarcia i stabilna w wysokich... więcej »

Więcej nowości