REGUŁY ZAKUPU

For Street Racing s.r.o.
Okružní 239
373 61 Hrdějovice
Czech Republic
NIP: CZ26114739

W razie niejasności lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt na info@4sr.pl lub +48 502 444 571

Zamówienie towaru

W celu zamówienia towaru poprzez nasz sklep internetowy należy się zarejestrować wypełniając wymagane pola. Twój login i hasło posłużą do przyszłych zamówień.

Sposób dostawy

Zamówiony towar jest dostarczany do odbiorcy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Do każdego zamówienia na kwotę mniejszą niż 300zł doliczone zostaną koszty przesyłki w wysokości 15zł przy przedpłacie / PayPal lub 30zł przy formie pobrania. Przy zamówieniach powyżej 300zł koszty przesyłki pokrywa firma For Street Racing s.r.o.

Termin dostawy

Jeżeli towar jest dostępny na magazynie dostarczony będzie maksymalnie do 6 dni roboczych.

Sposób zapłaty

Zapłata za zamówiony towar może odbyć się poprzez przedpłatę na konto, PayPal lub za pobraniem (pieniądze pobiera kurier w momencie dostawy towaru). Przy zamawianiu w notatkach należy podać sposób zapłaty lub będziemy się kontaktować telefonicznie.

Gwarancja

Na wszystkie produkty firma 4SR udziela dwuletniej gwarancji dla osób fizycznych i rocznej gwarancji przy zakupie na firmę od momentu otrzymania towaru. Reklamacja produktów źle użytkowanych lub uszkodzonych mechanicznie nie będzie przyjmowana.

Wymiana towaru, reklamacja, zwrot towaru

Jeżeli nie trafiłeś z rozmiarem masz możliwość wymiany rozmiaru. Reklamację i zwrot towaru reguluje Kodeks Cywilny.

W drodze reklamacji kupujący powinien zgłosić się do punktu sprzedaży wraz z kopią dokumentu zakupu. W przypadku zwrotu kupujący ma prawo, bez podania przyczyny, zwrócić zakupiony towar do 14 dni od momentu otrzymania towaru.

  • Towar nie może posiadać śladów użytkowania lub uszkodzeń.
  • Towar należy zwrócić wraz z dokumentem zakupu oraz informacją o właścicielu i numerze konta na które ma zostać dokonany zwrot pieniędzy.

Wszystkie zamówienia indywidualne (na miarę lub własny design) są złożone bezpośrednio w siedzibie firmy w Republice Czeskiej tj. 4SR s.r.o. Okružní 239, 373 61 Hrdějovice i podlegają pod czeskie prawo.

 
 

Nowości

22.12.2017 - więcej »

12.12.2017 - Skorzystajcie z akcji promocyjnej! więcej »

01.12.2017 - Prezent od For Street Racing do doskonały wybór! więcej »

Więcej nowości