REGUŁY ZAKUPU

For Street Racing s.r.o.
Okružní 239
373 61 Hrdějovice
Czech Republic
NIP: CZ26114739

W razie niejasności lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt na info@4sr.pl lub +48 502 444 571

Zamówienie towaru

W celu zamówienia towaru poprzez nasz sklep internetowy należy się zarejestrować wypełniając wymagane pola. Twój login i hasło posłużą do przyszłych zamówień. Druga forma to zakup jako gość. W przyszłości przy ponownym zamóweniu bedzie trzeba uzupełnić dane na nowo.

Sposób dostawy

Zamówiony towar jest dostarczany do odbiorcy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Do każdego zamówienia na kwotę mniejszą niż 500zł doliczone zostaną koszty przesyłki w wysokości 15zł przy przedpłacie / PayPal lub 30zł przy formie pobrania. Przy zamówieniach powyżej 500zł koszty przesyłki pokrywa firma For Street Racing s.r.o.

Termin dostawy

Jeżeli towar jest dostępny na magazynie dostarczony będzie maksymalnie do 6 dni roboczych.

Sposób zapłaty

Zapłata za zamówiony towar może odbyć się poprzez przedpłatę na konto, PayPal lub za pobraniem (pieniądze pobiera kurier w momencie dostawy towaru). Przy zamawianiu w notatkach należy podać sposób zapłaty lub będziemy się kontaktować telefonicznie.

Gwarancja

Na wszystkie produkty firma 4SR udziela dwuletniej gwarancji dla osób fizycznych i rocznej gwarancji przy zakupie na firmę od momentu otrzymania towaru. Reklamacja produktów źle użytkowanych lub uszkodzonych mechanicznie nie będzie przyjmowana.

Wymiana towaru, reklamacja, zwrot towaru

Jeżeli nie trafiłeś z rozmiarem masz możliwość wymiany rozmiaru. Reklamację i zwrot towaru reguluje Kodeks Cywilny.

W drodze reklamacji kupujący powinien zgłosić się do punktu sprzedaży wraz z kopią dokumentu zakupu. W przypadku zwrotu kupujący ma prawo, bez podania przyczyny, zwrócić zakupiony towar do 14 dni od momentu otrzymania towaru.

  • Towar nie może posiadać śladów użytkowania lub uszkodzeń.
  • Towar należy zwrócić wraz z dokumentem zakupu oraz informacją o właścicielu i numerze konta na które ma zostać dokonany zwrot pieniędzy.

Wszystkie zamówienia indywidualne (na miarę lub własny design) są złożone bezpośrednio w siedzibie firmy w Republice Czeskiej tj. 4SR s.r.o. Okružní 239, 373 61 Hrdějovice i podlegają pod czeskie prawo.

 
 

Nowości

18.03.2019 - Do szerokiego grona zawodników 4SR For Street Racing w tym roku dołącza dwukrotny mistrza świata w 125cc i 250cc oraz były zawodnik MotoGP, Hiszpan... więcej »

27.02.2019 - Szanowni klienci, fani, przyjaciele, więcej »

28.12.2018 - więcej »

Więcej nowości