O nas

4SR

 

Jesteśmy czeską firmą, która zajmuje się stylową i funkcjonalną odzieżą motocyklową najwyższej jakości. Sami jesteśmy aktywnymi motocyklistami oraz zawodnikami, stąd wszechstronny design, materiały, rozwój i testowanie pod naszą osobistą kontrolą. Prowadzą nas nasze osobiste doświadczenia.

There is Nothing more!
Since 2007

 

 

   

 

Jesteśmy fair play


Produkujemy kombinezony z naszej oferty w ten sam sposób w jaki przygotowujemy kombinezony dla zawodowców. Stosujemy tej samej technologii, materiały, jakość skóry, szwy oraz oczywiście tej samej jakości ochraniacze. Kombinezony motocyklowe 4SR są używane w mistrzostwach BSB, jednym z najbardziej niebezpiecznych zawodów typu superbike.
 

Rozwój


Nasz rozwój oznacza bliskie powiązanie z zawodnikami z BSB, WSBK i MotoGP.  Cała zdobyta wiedza jest stosowana w produkcji. Od ponad 10 lat nieustannie ulepszamy i rozwijamy nasze kombinezony motocyklowe jedno i dwuczęściowe, wykorzystując bezpośrednie opinie naszych klientów i sponsorowanych zawodników z całego świata, zawodników, którzy rywalizują na najwyższym poziomie poprzez BSB, WSBK, a nawet MotoGP.

   
 


 

Design


Stylizacja odzieży motocyklowej 4SR jest ściśle związana z kulturą wyścigów ulicznych i jazdy ulicznej. Wiemy, jak ważna jest indywidualność każdego zawodnika. Dlatego jesteśmy w stanie zaspokoić pragnienia każdego klienta i tworzyć projekty w oparciu o własne koncepcje.

   

 


Odzież motocyklowa szyta na wymiar


Oferujemy również usługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możesz zamówić indywidualny projekt kombinezonu motocyklowego, który jest całkowicie dostosowany do Twojego rozmiaru, stylu i potrzeb. Naprawdę rozumiemy, jak ważny jest kombinezon wyścigowy, skórzana kurtka lub skórzane spodnie, które idealnie pasują. Wszystko to idzie w parze z kombinacją kolorów i ogólnym designem, które można wykonać w dowolnej kombinacji kolorów i stylu. Napisz do nas na info@4sr.pl, a natychmiast otrzymasz dodatkowe informacje. Czekamy na wasze pomysły!

   

 
 
 

Nowości

27.12.2019 - więcej »

17.12.2019 - Ostatnie zamówienia na świąteczne prezenty przyjmujemy do: więcej »

12.12.2019 - Funkcjonalne odzież Six-Pack może być używana jako podstawowa warstwa nie tylko do sportów motorowych, ale także do każdego sportu o dużej... więcej »

Więcej nowości